Podróże

Zapraszamy Cię do świata podróży. Nie wiesz, jak spędzić wolny czas albo rozwinąć swoje hobby? Zdaj się na nas i poznawaj pomysły na spędzenie czasu aktywnie i ekscytująco! Czasami także nie zabraknie porad, jak spędzić wolny czas w domu!

Słupsk jako jedno z interesujących miast w północnej Polsce na przygotowywany wypad

Posted on 25/08/2016 11:20am
restauracje słupsk
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com
Podróże zachwycają niejednego z nas. Istnieje przecież tyle interesujących miejsc na całym świecie, jak i w naszym kraju.


restauracje słupsk
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com
Ażeby najlepiej czerpać radość z wycieczki trzeba dobrze ją zaplanować.


noclegi słupsk
Author: Tomcio77
Source: http://www.flickr.com
rower
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com
Read more >>

Weekend w górach nie powinien być kosztowny

Posted on 17/08/2016 3:16pm
wyprawy
Powinno się pomyśleć nad tym, gdzie pragniemy odpoczywać, a także nad tym, jak długo ma trwać taki wyjazd. Może się okazać, że nawet kilka dni będzie w stanie dużo zmienić w naszym podchodzeniu do życia oraz pozwoli nam się zrelaksować.
Read more >>

Karkonosze - fajny kierunek na letni wyjazd lub kilkudniowy wypad

Posted on 10/08/2016 8:50am
pensjonat w karpaczu
Author: lagalag15
Source: http://www.flickr.com
W tym artykule chcemy namówić was na wyprawę w piękne polskie góry czyli Karkonosze. Macie tam dużo możliwości aktywnego spędzenia wolnych chwil. W tym cudownym regionie czekają nie wyłącznie górskie szczyty, piękne wodospady, ale również dużo interesujących zabytków.
Read more >>

Najbardziej atrakcyjne oferty turystyczne dla turystów przebywających w Krakowie

Posted on 09/08/2016 12:11pm
Mieszkańcy Krakowa nie powinni uskarżać się na brak ciekawych ofert wyjazdowych, czego dowodem jest aktywność małopolskich biur podróży. Zainteresowaniem cieszą się chociażby wycieczki objazdowe, jakie są naprawdę atrakcyjne także dla wczasowiczów. Najlepiej zaciekawić się najnowszymi propozycjami, decydując się na bardzo atrakcyjne oferty – również, gdy chodzi o określone koszty.
Read more >>

Intrygujące propozycje spędzania wolnego czasu - fascynujące hobby

Posted on 08/08/2016 9:27am
zima
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas posiada jakieś hobby, jakie może rozwijać w wolnych chwilach. Wskazane jest mieć coś, co nas odpręża, pozwala odprężyć się od pracy i obowiązków domowych, a także wpływa na rozwijanie naszych umiejętności. Poniżej prezentujemy parę pomysłów na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu.
Read more >>

Porady, na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy wynajmującej busy transportowe

Posted on 04/08/2016 3:51pm
wynajem busów
Author: Sten Dueland
Source: http://www.flickr.com
Co chwilę dochodzą nas newsy dotyczące psujących się na trasie autokarach oraz zostawionych podróżujących przy drodze. Żadne biuro podróży nie życzy sobie by podobny wypadek spotkał ich turystów. Z tego powodu zawiązują umowy tylko z pewnymi i sprawdzonymi firmami. W jaki sposób się upewnić, czy konkretny kontrahent nas nie wykiwa?
Read more >>

Nudzi mi się, czyli jak znaleźć niezawodny sposób na zabicie nudy

Posted on 01/08/2016 7:13am
rozmowy z katem
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
W dzisiejszych czasach każdy człowiek obcuje z wieloma bodźcami pobudzającymi zmysły. Radio, telewizja, Internet, prasa i naturalnie książki to czynniki, które dostarczają nie tylko ważnych wiadomości, ale także mają wpływ na strefę uczuć i emocji.
Read more >>

Nowy Targ – przyjedź i zakochaj się w tym mieście

Posted on 29/07/2016 2:27pm
tanie noclegi nowy targ
Author: merec0
Source: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
Nowy Targ, miasto w województwie małopolskim, jest słynne z faktu, że stanowi główny ośrodek handlowy, transportowy i przemysłowy Podhala. Już samo położenie miejscowościu styku Białego i Czarnego Dunajca u podnóża Gorców, sprawia, że jest ona niewykle piękną okolicą, zarówno pod względem kultury, jak i przyrody.
Read more >>

O czym powinniśmy pamiętać wybierając się w góry?

Posted on 29/07/2016 1:18pm
sklep turystyczny
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
W górach warunki atmosferyczne potrafią przekształcać się z godziny na godzinę i to diametralnie. Wyjeżdżając na wycieczkę podczas pięknej pogody, pełnej słońca a także błękitnego nieba, nie mamy gwarancji, że wracając pogoda będzie taka sama.
Read more >>

Wczasy, które nas urzekną

Posted on 28/07/2016 11:34am
sri lanka last minute
Author: Jean-Sebastien Roy
Source: Ogród pełen cienia
Jeśli nieustannie znajdujemy się w wirze pracy i rzadko znajdujemy czas na to, by w końcu pomyśleć o sobie, pora z tym skończyć. Wciąż niekończący się stres, wiele niepozałatwianych rzeczy, obowiązki goniące obowiązki i setki rożnych drobnostek… Kto z nas się z tym nie spotkał? Żyjemy w świecie, który napędza się poprzez działanie i tego samego od nas oczekuje.
Read more >>

Bagaż pakowany na pokład samolotu a bagaż rejestrowany - czytaj na ten temat więcej

Posted on 30/06/2016 9:47am
samolot
Author: Airbus_ fsx
Source: http://www.flickr.com
Każdy dorosły człowiek wchodzący na pokład samolotu pozostaje upoważniony do tego, żeby przynosić na pokład samolotu wnikliwie wskazaną w konkretnych regulacjach prawnych wagę, wysokość i kształt bagażu. Bagaż do samolotu stanowi bagaż znajdujący się pod ręką, jak i bagaż rejestrowany pozostający pod nadzorem obsługi samolotu. Maszyny latające systematycznie pomiędzy określonymi lotniskami wykonują także tzw. przewóz odbywający się według odrębnych przepisów, który jest wykonywany w przypadku przewożenia większych zwierząt czy jakiegoś rodzaju sprzętów.
Read more >>

Jeśli wybieramy się na zasłużony urlop wtedy jako położenie naszego wypoczynku wybierzmy noclegi podlaskie

Posted on 29/06/2016 4:11pm
podlasie zimą
Source: pixabay.com
jeżdżenie jest jedną z najważniejszych spraw w życiu każdego człowieka, i już od wielu lat każdy człowiek, który chciałby odpocząć albo zmienić choćby na sekundę swoje sąsiedztwo, przeważnie ładuje swoje rzeczy do torby, rezerwuje przejazd, zastrzega miejsce do drzemania i wybiera się w odkrywanie nowej przygody.
Read more >>

Chcesz spędzić urlop we Wrocławiu? Już teraz musisz zacząć zastanawiać się nad wynajęciem hotelu!

Posted on 27/06/2016 10:46am
Stolica Dolnego Śląska
Author: falkowata
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to piękne miasto - na pewno wie o tym właściwie każdy, kto przynajmniej raz miał przyjemność spędzić tam trochę czasu. Jeśli zatem szukasz pomysłu na fajne spędzenie wakacji ub po prostu ciekawego miasta na weekendowy wypad, wówczas Wrocław bez wątpliwości powinien być jednym z Twoich podstawowych typów.
Read more >>

Dbanie o zdrowie jest prawdziwą przyjemnością . Gdzie? W sanatorium!

Posted on 22/06/2016 2:58pm
wakacje - kadr
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Dbanie o własne zdrowie powinno być priorytetem każdego dorosłego człowieka. Niestety teoria ta nie ma przełożenia na praktykę. Obecnie skupiamy się przede wszystkim na życiu zawodowym, zbijaniu majątku, spłacaniu hipotek i zapewnianiu sobie jak najlepszego standardu życia. Read more >>

Hotel targi Kielce mają możliwość nam zaproponować

Posted on 21/06/2016 10:07am
nocleg
Author: TravelingOtter
Source: http://www.flickr.com
Właściwe miejsce na nocleg okazuje się być bardzo ważne, bez względu na to czy jedziemy w jakieś miejsce służbowo czy prywatnie. Przez to musimy przypatrzeć się przeróżnym ofertom, aby mieć możliwość wybrać ten właściwy dla nas.
Read more >>

Propozycje urlopowe - czytaj nieco więcej

Posted on 20/06/2016 10:20am
Warszawa
Source: pixabay.com
Macie już przemyślany urlop? A być może uwielbiacie planować w ostatnim momencie? Przygotowałam dziś dla Was dwa pomysły na niezapomniane wakacje. Pierwszym jest Lwów, gdzie pamiątki przeszłości są na każdym nieomalże rogu.
Read more >>

Przejazd do Niemiec – gdzie szukać, żeby nie stracić?

Posted on 17/06/2016 9:52am
Bus, podróżowanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Przejazdy do Niemczech stanowią podstawowy wektor dla tysięcy Polaków. Wyjeżdżają tam oni zarazem w zamysłach zarobkowych, jak i wycieczkowych.
Obecnie wyjazd za granicę nie prezentuje sobą bardziej skomplikowanego kłopotu. Mnóstwo osób planując urlop, gdzie punktem docelowym są Niemcy wybiera pomoc ogólnodostępnych wyszukiwarek.
Read more >>