Podróże

Zapraszamy Cię do świata podróży. Nie wiesz, jak spędzić wolny czas albo rozwinąć swoje hobby? Zdaj się na nas i poznawaj pomysły na spędzenie czasu aktywnie i ekscytująco! Czasami także nie zabraknie porad, jak spędzić wolny czas w domu!

Na co zwracać uwagę kupując łóżeczko turystyczne? Co jest najbardziej istotne? Na co powinniśmy zwracać uwagę?

Posted on 16/09/2016 1:51pm
Para młoda
Author: John Hope
Source: http://www.flickr.com
Jakie łóżeczko turystyczne będzie najlepsze dla naszego dziecka? Jakiego typu wybrać, ażeby spełniało wszystkie wymogi? takie pytania pojawiają się dość często, jak mamy w planach nabyć tego typu przedmiot, a co wymowne ten gadżet zaraz obok wózka czy łóżeczka tradycyjnego jest czymś obowiązkowym, bez czego bardzo trudno się obejść.
Read more >>

Szklarska Poręba to świetne miasto na tegoroczny urlop - już w tym momencie poszukaj wolnych pokoi

Posted on 30/08/2016 11:52am
nauczanie języków obcych
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com
Nadal nie posiadasz planów na wakacje? Chciałbyś w tym samym czasie się zrelaksować i zobaczyć nowe miejsca? Jeżeli tak to zalecamy Szklarską Porębę - zachwycające miasto w województwie dolnośląskim.


Każdego roku mnóstwo ludzi stawia na przeżycie swoich wakacji w tym rejonie - nie ma w tym nic paradoksalnego, bowiem jest to spektakularne miejsce nie wyłącznie w naszym państwie, ale i na świecie.
Read more >>

Słupsk jako jedno z interesujących miast w północnej Polsce na przygotowywany wypad

Posted on 25/08/2016 11:20am
restauracje słupsk
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com
Podróże zachwycają niejednego z nas. Istnieje przecież tyle interesujących miejsc na całym świecie, jak i w naszym kraju.


restauracje słupsk
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com
Ażeby najlepiej czerpać radość z wycieczki trzeba dobrze ją zaplanować.


noclegi słupsk
Author: Tomcio77
Source: http://www.flickr.com
rower
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com
Read more >>

Wypoczynek w Rzeszowie? Odszukaj dobry hotel

Posted on 23/08/2016 9:30am
kolacja w hotelu
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Rzeszów jest pięknym miastem, usytuowanym w południowo-wschodniej części Polski. Co roku miejsce to wizytowane jest przez rzesze turystów. Jeżeli sam zaliczasz się w ich poczet, musisz z pewnością pomyśleć o właściwym hotelu.
Read more >>

Weekend w górach nie powinien być kosztowny

Posted on 17/08/2016 3:16pm
wyprawy
Powinno się pomyśleć nad tym, gdzie pragniemy odpoczywać, a także nad tym, jak długo ma trwać taki wyjazd. Może się okazać, że nawet kilka dni będzie w stanie dużo zmienić w naszym podchodzeniu do życia oraz pozwoli nam się zrelaksować.
Read more >>

Karkonosze - fajny kierunek na letni wyjazd lub kilkudniowy wypad

Posted on 10/08/2016 8:50am
pensjonat w karpaczu
Author: lagalag15
Source: http://www.flickr.com
W tym artykule chcemy namówić was na wyprawę w piękne polskie góry czyli Karkonosze. Macie tam dużo możliwości aktywnego spędzenia wolnych chwil. W tym cudownym regionie czekają nie wyłącznie górskie szczyty, piękne wodospady, ale również dużo interesujących zabytków.
Read more >>

Najbardziej atrakcyjne oferty turystyczne dla turystów przebywających w Krakowie

Posted on 09/08/2016 12:11pm
Mieszkańcy Krakowa nie powinni uskarżać się na brak ciekawych ofert wyjazdowych, czego dowodem jest aktywność małopolskich biur podróży. Zainteresowaniem cieszą się chociażby wycieczki objazdowe, jakie są naprawdę atrakcyjne także dla wczasowiczów. Najlepiej zaciekawić się najnowszymi propozycjami, decydując się na bardzo atrakcyjne oferty – również, gdy chodzi o określone koszty.
Read more >>

Intrygujące propozycje spędzania wolnego czasu - fascynujące hobby

Posted on 08/08/2016 9:27am
zima
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas posiada jakieś hobby, jakie może rozwijać w wolnych chwilach. Wskazane jest mieć coś, co nas odpręża, pozwala odprężyć się od pracy i obowiązków domowych, a także wpływa na rozwijanie naszych umiejętności. Poniżej prezentujemy parę pomysłów na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu.
Read more >>

Porady, na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy wynajmującej busy transportowe

Posted on 04/08/2016 3:51pm
wynajem busów
Author: Sten Dueland
Source: http://www.flickr.com
Co chwilę dochodzą nas newsy dotyczące psujących się na trasie autokarach oraz zostawionych podróżujących przy drodze. Żadne biuro podróży nie życzy sobie by podobny wypadek spotkał ich turystów. Z tego powodu zawiązują umowy tylko z pewnymi i sprawdzonymi firmami. W jaki sposób się upewnić, czy konkretny kontrahent nas nie wykiwa?
Read more >>

Nudzi mi się, czyli jak znaleźć niezawodny sposób na zabicie nudy

Posted on 01/08/2016 7:13am
rozmowy z katem
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
W dzisiejszych czasach każdy człowiek obcuje z wieloma bodźcami pobudzającymi zmysły. Radio, telewizja, Internet, prasa i naturalnie książki to czynniki, które dostarczają nie tylko ważnych wiadomości, ale także mają wpływ na strefę uczuć i emocji.
Read more >>

Nowy Targ – przyjedź i zakochaj się w tym mieście

Posted on 29/07/2016 2:27pm
tanie noclegi nowy targ
Author: merec0
Source: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
Nowy Targ, miasto w województwie małopolskim, jest słynne z faktu, że stanowi główny ośrodek handlowy, transportowy i przemysłowy Podhala. Już samo położenie miejscowościu styku Białego i Czarnego Dunajca u podnóża Gorców, sprawia, że jest ona niewykle piękną okolicą, zarówno pod względem kultury, jak i przyrody.
Read more >>

O czym powinniśmy pamiętać wybierając się w góry?

Posted on 29/07/2016 1:18pm
sklep turystyczny
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
W górach warunki atmosferyczne potrafią przekształcać się z godziny na godzinę i to diametralnie. Wyjeżdżając na wycieczkę podczas pięknej pogody, pełnej słońca a także błękitnego nieba, nie mamy gwarancji, że wracając pogoda będzie taka sama.
Read more >>